DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Genç Odası Dekorasyonu

19 Kasım 2014 Ekleme Saati: 18:21
549 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bir çoğumuz ilk gençlik yıllarını yatak odasına kapanarak geçirmiştir. Çünkü nedendir bilinmez, ergenlik döneminde sürekli yalnız kalmaktan ve odamızda saatlerce telefonda arkadaşlarımızla sohbet etmekten hoşlanırdık. İşte bu nedenle ergenliğin kişisel alan mahremiyetine ihtiyaç duyulan bir dönem olduğunu söylemek mümkündür. Yani genç odası dekorasyonu yaparken gençlerin kişisel fikirlerinden faydalanılmalıdır.

Genç kız ve erkeklerin ihtiyaçları birbirlerinden çok farklıdır. Bu farklılıklar kendisini dekorasyon sürecinde de belli eder. Örneğin genç kızlar için tüm giysilerini rahat rahat yerleştirebilecekleri bir giysi dolabı, erkekler için de geniş bir bilgisayar masası vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alabilir. Peki ya genç kız ve erkeklerde ortak olan ihtiyaçlar yok mudur? Elbette vardır. Örneğin herkes tüm kitaplarını sığdırabileceği güzel bir kitaplık, rahat bir çalışma masası ve koltuğuna sahip olmayı ister. Ayrıca odayı eşyaların tekdüzeliğinden kurtaracak abajur, dekoratif tablo, biblo, yastık, kırlent, ya da sevilen müzik grubunun bir posteri gibi ürünlerden de faydalanılır. Böylece gençliğin enerjisine ve neşesine uygun bir genç odası modeli ortaya çıkar ki, bu da zaten her gencin hayalidir.

Günümüz dekorasyon trendlerinde kontrast renklerin bir arada kullanıldığına sık sık şahit oluyoruz. Özellikle genç odası dekorasyonunda dikkat çeken bu durum, esasında ölçülü kullanıldığında gayet güzel sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Örneğin mobilyaların beyaz olduğu, ancak perdelerin hayal pembesi tonunda olduğu birçok dekorasyon örneği vardır. Veya perdelerin turuncu, duvarların gri olduğu bir odadan da bahsetmek mümkündür. Çünkü burada önemli olan, kontrast renkleri uyumlu konumlandırabilmektir.

‘’Burada her şey evin için’’ sloganı ile evini dekore etmek isteyen herkesin yanında olan Evidea.com, gençler ve hep genç kalanlar için de muhteşem çözüm önerileri sunuyor. Özellikle Kenyap genç odası takımı modelleri ile göz dolduran e-ticaret sitesi, uygun fiyatlarıyla da birçok tüketicinin tercihi konumuna yükseliyor. Eğer siz de oğlunuza veya kızınıza güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, mutlaka Evidea.com’u ziyaret etmelisiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık