DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

KARYEM BAYİLER TOPLANTISI ANTALYA’DA YAPILDI

13 Kasım 2014 Ekleme Saati: 16:32
2.245 kez görüntülendi

KARYEM BAYİLER TOPLANTISI ANTALYA’DA YAPILDI

KARYEM BAYİLER TOPLANTISI ANTALYA’DA YAPILDI

Belediyemizinde % 70 oranında ortak olduğu KARYEM A.Ş. ‘nin düzenlediği bayilerini, Belediye Meclis üyelerini ve Karyem Yönetim Kurulu üyelerini bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı. Toplantı Karapınar belediye başkanı ve Karyem Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Yaka’nın açılış konuşması ile başladı. Başkan Mehmet Yaka Konuşmasında fabrikada yapılacak olan yenilikler hakkında bilgiler verdi. Başkan Mehmet Yaka’nın üzerinde durduğu yenilikler başında hammadde boşaltım tesisindeki yenilik ve Yem fabrikasında yapılacak olan kapasite artırım konularıydı. Saatte 100 ton kapasiteli hammadde boşaltım tesisi ve saatte 45 ton kapasiteli yeni yem fabrikasının yapımı hakkında çalışmalar yapıldığını anlatan Başkan Mehmet Yaka, Fabrikanın yem satışlarının sonrasındaki teknik danışmanlık konusunda da müşterilerine yardımcı olacaklarını söyledi.

Toplantıda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ahmet Kesik ve Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölüm Başkanı Prof.Dr. Yılmaz Bahtiyarca birer sunum yaptılar.

Prof. Dr. Ahmet Kesik Türkiye Ekonomisinin geleceği, tarım politikası, Karapınar’daki tarımın geleceği ve KOP eylem planı hakkında bilgilendirme yaptı. Prof.Dr. Ahmet Kesik sunum sonunda katılımcılar ile soru cevap şeklinde istişare yaptı ve güncel konular hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Selçuk üniversitesi Zootekni Bölüm başkanı Prof.Dr. Yılmaz Bahtiyarca ise Süt Sığırlarında Besleme ve Yemler konulu sunumunu yaptı. Yine sunum sonunda Prof.Dr. Yılmaz Bahtiyarca katılımcıların sorularına cevap verdi.

Daha sonra fabrikanın satış politikası hakkında bir sunum yapıldı. Satış politikası ve tonaj primlerindeki değişikler hakkında bilgi verildi. Toplantının son bölümünde ise bayilerin istek dilek ve temennilerine yer verildi ve görüş alış verişi yapıldı.

Yönetim kurulu başkanı Mehmet Yaka toplantının çok verimli geçtiğini ve gelecekte de bu tür bilgilendirme ve istişare toplantılarının yapılması gerektiğinin söyledi.

(Basın Bildirisi)karyem antalya (1) 700

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık