DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kaya Hidrolik Pnömatik

6 Kasım 2014 Ekleme Saati: 16:07
535 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kaya Hidrolik 1993 yılından itibaren sektördeki tecrübesini kullanarak 2009 yılında  Kaya Hidrolik & Pnömatik olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hidrolik silindir çeşitleri imalatında sektörde öncü firma olma yolunda ilerleyen Kaya Hidrolik tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir. Hidrolik Silindir makine sistemlerindeki hidrolik gücü mekanik güce dönüştüren sistemdir. Hidrolik enerjinin mekanik enerjiye dönüştürülkmesinde kullanılan Hidrolik Silindir doğrusal hareket elde etmek için kullanılan devre unsurudur.

Pnömatik gaz basıncı ile oluşan enerjinin mekanik harekete dönüştürlmesi amacıyla kullanılan devre unsurudur. Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile kullanılan bu sistemler Kaya Hidrolik tarafından piyasaya sürülmektedir.

Hidrolik Filtreler zamanla oluşan kirletici ve aşındırıcı unsurları yağdan arındırmak amacı ile kullanılan filtreler Hidrolik Filtre dir. Filtre kartuşu filtreleme görevini yapan parça üzernde bulunur.

Müşteri memnuniyetine önem veren Kaya Hidrolik Pnömatik proje sistem tasarımı ve uygulama ile birlikte satış sonrası destekte vermektedir.

http://www.kayahidrolik.com.tr

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık