DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kılıflardaki Şıklık

11 Kasım 2014 Ekleme Saati: 11:29
440 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ürettiği şık tasarım ürünlerle ve yüksek marka değeriyle insanların neden bu kadar İphone sevdalısı olduğu gayet kolay anlaşılabilir. Bu telefonlar pahalı oldukları için genelde özel bir kılıfla kullanılmaktadır. İphone kılıf telefonunuza orijinal görünümüne yakışır bir görünüm kazandırmaktadır, Cebimdemoda sitesinin insanların beğenisine sunduğu kılıflar bu hoş görünümü çok başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

İphone ‘nun ezeli rakibi olan ve Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan olan Samsung yine tasarımlarıyla adından söz ettiren bir markadır. Bu telefonları tercih eden insanlar Samsung kılıf seçerken de estetik zevklerinden ödün vermiyorlar.

Samsung ve Apple’in domine ettiği pazara başarılı bir şekilde giren HTC fonksiyonelliğinin yüksek olmasıyla ön plana çıkan bir markadır. Bu fonksiyonları ve telefonun işlevselliğini etkilemeyen şık tasarım HTC kılıf arayanlar Cebimdemoda’ ya bakmadan karar vermemelidir zira şık tasarım ve işlevsel kılıflar bu firma tarafından özenle seçilerek ülkemize getirilmektedir.

Güney Kore’nin elektronik alanındaki büyük başarısının nişanelerinden birisi olan LG şüphesiz ki en özgün akıllı telefon üreticilerinden birisidir. Bu telefonlar için üretilen çeşit çeşit LG kılıf markanın taşıdığı özgün tasarımdan ödün vermeden insanların hizmetine sunulmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık