DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Kırmadan Dökmeden Kanal Açma Artık Sorun Değil

29 Kasım 2014 Ekleme Saati: 14:57
385 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evlerde, işyerlerinde ve özellikle de toplu yaşanılan mekânlarda kanal tıkanmaları çok yönlü sorunlara yol açıyor. Bir okulda veya hastanede kanal tıkanması olduğunda binayı saran pis kokular binada bulunan herkesi çok rahatsız edecektir. Etrafa yayılan mikroplar salgın hastalıklara bile yol açabilecektir. Kanal tıkanmasında özellikle alt katlarda bulunan tuvaletlerin taşma olasılığı da çok yüksektir. Bu nedenle kanal tıkanıklıkları hiç vakit geçirilmeden açılmalıdır. Su kaçağı tespiti, banyo, tuvalet tıkanmaları, kanal tıkanması gibi sorunları mutlaka profesyonel tesisat firmalarının çözmesi gerekir. Aksi halde eski yöntemlerle çalışan tesisat ustaları her yeri kırıp dökecek ve size olmadık masraflar çıkacaktır.

Tesisat ekibi firmamız bölgemizde profesyonel hizmetleriyle en çok tercih edilen bir firmadır. Son teknoloji ürünü cihazlarla, deneyimli, eğitimli uzman personeliyle tesisat sorunlarına kaliteli çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bildirilen tüm tesisat sorunlarını aynı gün içinde çözebilecek güçlü bir altyapıya da sahiptir. Binanızda bir tesisat sorunu varsa ve beklemeden hızlı bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi arayarak bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese gelecektir. Tesisatlardaki en zor sorunlardan olan kanal tıkanıklıkları da ekibimiz tarafından kolayca çözülecektir. Kırmadan dökmeden kanal açma işlemi için önce kanal borusunun görüntüsünü alabilen robot cihaz kullanılacaktır. Bu cihaz kanallarda dolaşarak tıkalı olan bölgeyi ve boruyu hangi cisimlerin tıkadığını görüntüleyecektir.

Elemanlarımız bu görüntüleri inceleyerek tıkalı olan bölgeyi tespit edecek ve boru içine salınan özel bir cihazla tıkanıklık açılacaktır. Bu işlemde hiçbir yer kırılmayacak, binalar inşaat alanına dönmeyecek ve size de beklenemedik ekstra masrafalar çıkmayacaktır. Elemanlarımız işlemlerini tamamladıktan sonra size firmamızın bir yıllık garantisini de verecektir.

Firmamızın faaliyet alanlarını ve hizmet verdiği bölgeleri öğrenmek için http://www.tesisatekibi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada tüm çalışmalarımız detaylı olarak yer almaktadır. Hizmetlerimizi İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı şekilde götürebilmekteyiz. Nereden ararsanız arayın ekiplerimiz en kısa sürede adresinizde olacaktır. Hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmektedir ve kredi kartıyla taksit imkânlarınız da bulunmaktadır. Bu kaliteli, temiz, hızlı ve ucuz hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bize bir telefon etmektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık