DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Köpek Eğitimleri İçin Uzman Eğitmen Can Paksoy

25 Kasım 2014 Ekleme Saati: 10:38
500 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günlük yaşantımızın bir parçası haline dönüşen köpeklerin bakımları kadar eğitimleri de istenilen konuların başında gelmektedir. Normal şartlarda oldukça zor gibi gözüken köpek eğitimleri, köpek eğitmenliği konusunda oldukça uzman olan köpeklerin dillerinden anlayan Can Paksoy aracılığı ile pratik bir hale dönüşmüştür. Bu sayede köpeklerimin eğitimi gerçekleşmekte ve köpeklerim istediğim itaatleri yerine getirecek komutları kavrayabilmektedir.

Uzman eğitmen Can Paksoy önderliğinde köpeklere verilen özel dersler ile köpeğim kısa sürede yapmış olduğum komutları harfi harfiyen yerine getirmeye başladı. Normalde her yolu denesem de kendi bildiğini yapan köpeğim artık benim davranışlarıma da kulak asmakta ve istediğim davranışları algılayarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca Köpek oteli hizmetlerini de gerçekleştirerek köpeğimin günlük ihtiyaçları rahatlıkla karşılanmaktadır.

Köpek oteli hizmetlerinde köpeğin rahat edebileceği hizmetler sağlanmıştır. Can Paksoy önderliğinde itaatlere uymaya başlayan alman kurdu hayvanım artık istediğim davranışları gerçekleştiriyor. Alman kurdu bakan kişiler için bu tür komutların yerine getirilmesi oldukça sevindirici bir durum. Ayrıca sadece Alman kurdu ırklarına eğitim verilmeden tüm köpek ırklarına da aynı derecede bir eğitim çalışması gerçekleştirmektedirler. Köpek oteli hizmetleri ve eğitimleri ile www.kopek-egitimi.com adresi vazgeçilmez sitem oldu.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık