DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Lojistik Sektöründe Çok Uygun Fiyatlar

24 Kasım 2014 Ekleme Saati: 10:24
516 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Lojistik firmalarının en iyilerinden biri olan Salinas Global, kurmuş olduğu web sitesi üzerinden verdiği hizmetleri tanıtmaktadır. Bu hizmetlerden kendi firmamızın da yararlanmış olduğunu belirterek, salinas global şirketinin işlerini ne kadar ciddiye aldığını ifade etmek gerekiyor. Kurumsal anlayışlarını, profesyonel hizmetlerinin üzerine başarı ile yansıtan firma, bu kapsamda çok daha ilerici hareketleri sergilemek için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Özellikle taşımacılık ve nakliye işlerinde, hele bir de uluslararası işlerde güven esaslı çalışan firma, uygun seçenekli fiyatları ile de müşterilerinin yanında yer alıyor. Her koşulda iyi hizmet anlayışına sahip olan salinas, kuruluşumuzdan aldığı ürünleri ve paketleri tam vaktinde adreslerine teslim ederek firmamızın güvenini kazanmayı başardı.

Güven esaslı çalışılan lojistik sektöründe, özellikle kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçenekleri çok sık olarak bir arada bulunmazken, salinas bu iki konuyu çok güzel özeterek müşterilerine sunuyor. İstenilen her gönderi, tam yerinden teslim alınıyor ve tam adresine ve istenilen zamanda teslim ediliyor. Bu anlamda, profesyonel çalışma koşulları firma adına takdir konusudur.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık