DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Söyle Burcunu Söyleyeyim Kim Olduğunu

10 Kasım 2014 Ekleme Saati: 14:00
423 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Burçlar; kişilerin doğum tarihlerindeki gökyüzü hareketlerinin durumuna göre belirlenir. Yani doğum tarihindeki gezegenlerin hangi burcu temsil ettiği bellidir. Güneş, ay, Merkür, venüs, mars, jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün tüm burçları etkileyen gezegen ve gök cisimleridir.

Her gezegenin birbirleri ile olan açıları, ay tutulmaları, güneş tutulmaları gibi hareketlerden etkilenen burçlar kendi burcunu taşıyan kişileri etkisi altına alır. Bu nedenle yıl boyunca değişen bu hareketleri takibe alarak inceleyen astrologların yorumlarını önemsemeliyiz. Astroloji bir bilim dalıdır.

Astrologlar her yıl, yıl boyunca neler olacak, gökyüzü hareketlerinden burçlar nasıl etkilenecek belirlerler hatta aylık, haftalık, günlük burç yorumları ile burçlarını takip eden kişileri uyarıcı yorumlar hazırlarlar. Burç yorumları fala bakma olayı değildir. Aksine, asırlar boyu incelenen, meraklı araştırmalar yapılarak tespit edilen bilimsel konulardır.

Kimimiz burcumuzun yorumunu her gün okuruz ve etkileniriz çoğu zaman da bire bir çıktığını görürüz. Kimimiz ise ilgi göstermeyiz. Daha geniş bilgi için, www.uplifers.com sitesini ziyaret edebilir, siz de burcunuzun ve sevdiklerinizin burçlarının özelliklerini takip edebilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık