DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Bebeklerde Uyku Problemi, Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor

8 Aralık 2014 Ekleme Saati: 18:01
509 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bir bebeğin doğumu ile birlikte, anne ve babayı bekleyen mutluluğun yanında, yaşanan bazı sıkıntılı ve zorlu süreçlerde vardır. Bunlarla baş etme konusunda yetersiz kalındığında, bir uzmandan yardım alınması gerekir.

Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümeleri için, beslenmenin yanı sıra kaliteli bir uykuya da ihtiyacı vardır. Bebeğin büyüme hormonlarının uyku esnasında salındığını göz önüne alırsak, bebek uyku düzeni alışkanlığının ne denli önemli olduğunu daya iyi anlarız. Eğitimli uzmanlar, bu sorunlarla baş başa kalan anne ve babalara, danışmanlık hizmeti veriyor. Bu problemi aşmak için, bebeklerde uyku eğitimi çok önemlidir. Bu alışkanlığın kazanılması için destek alabilirsiniz.

Bebeği ayakta veya salıncak da sallama gibi geleneksel yollara başvuran anneler, bu yöntemlerin de işe yaramadığını görüyorlar. Uzmanlara başvurarak, bebeğim uyumuyor diyen annelerin sayısı günden güne artıyor. 0 ile 4 yaş arası çocukların uyku problemlerini çözmede, anne ve babalara danışmanlık hizmeti veren mykundak, başarılı çalışmaları ile ebeveynlerin yardımına koşuyor. Çocuklara doğru uyku alışkanlığının kazanılmasını sağlıyorlar.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık