DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Eğitmenlere ERASMUS+ Eğitimi

31 Aralık 2014 Ekleme Saati: 12:15
1.499 kez görüntülendi

Eğitmenlere ERASMUS+ Eğitimi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Gençlik ve spor alanlarında yeni ihtiyaçlara yönelik Avrupa 2020 stratejisi hedeflerine uygun farklı sektörleri teşvik eden ERASMUS+ semineri Karapınar Kültür merkezinde yapıldı.

Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başlayan programa, ilçe Milli Eğitim Müdürü Sami sağdıç, okul müdürleri ve öğretmenler katıldılar.

açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, İlçemizin gelişimi ve desteklerden faydalanması amacı ile öncü olduğumuz bu seminerde konuşmacı olarak aramıza katılan Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Avrupa Birliği Proje Koordine ekibinden Yusuf Baysal ve Emrah Koçak beyefendilere teşekkür ederim. proje bilgileri uzun olduğu için ben sözü daha fazla uzatmadan konuşmacılarımıza bırakıyorum” dedi.

Konuşmacılar ERASMUS+ programı kapsamında Proje bilgilendirme ve hazırlanması konusunda katılımcıları bilgilendirdiler.program öğleden önce ve sonra olmak üzere iki seans da gerçekleşti.erasmus 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık