DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

En güzel Gelinlik Modelleri tavsiyeleri

29 Aralık 2014 Ekleme Saati: 18:14
608 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gelinlik giymek her genç kızın hayalidir. Çocukluktan itibaren her gün biraz daha büyüyen kız çocukları, hayallerini de büyüterek geliştirir. Özellikle yaz düğünü isteyenlerin daha çok giymeyi isteyeceği straplez gelinlik modelleri, kır düğünlerinde bir bahar perisi gibi olmayı düşünen tüm hanımların gözdesi durumundadır. Kış aylarında da giymek isteyenlerin tercihi olabilen ürünler, üzeri kalın şal ve benzeri kombinlerle birleştirilerek tasarlanmaktadır.

Gelinlik deyince, insan aklına ilk gelen straplez gelinlik modelleri birçok genç kızın hayallerini süslemektedir. 2015 straplez gelinlik modelleri, yeni yılda gelin olacak tüm adaylar için birbirinden farklı modeller oluşturulmuş şekilde tasarlanmıştır.

Özellikle iddialı bayanların tercihi olan bu modelleri 2015 straplez gelinlik modelleri çeşitlerinde ve kataloglarında bulmak mümkündür. Özellikle bu sene moda olan mini gelinlikler içerisinde en uyumlu tip ile tasarlanan modeller, straplez modelleridir. Ayrıca, bunun dışında kabarık tipteki gelinlikler de, genç ve yetişkin her tipten hanımların tercih sebebi olmaktadır. Straplez tipi modellere en çok yakışan ve tüm gelinlik listelerinin ilk sırasına yerleşmiş olan ürün ise, balık etek modellerdir.

2015 straplez gelinlik modelleri ile hem tüm hanımların istekleri ve zevkleri doğrultusunda gelinlik bulmak mümkündür. Burada dikkat edilecek nokta ise, birçok özellikte gelinlik çeşidinin içinden vücut tipine göre gelinlik alınmalı, kremsi tondan tam beyaza, kırık beyaza kadar birçok tonu bulunan gelinliklerin ten rengine uyumlu olmasına özen gösterilmektedir. Vücut tipine göre seçim yapmak, ten rengi gözetilerek alınan kararlarla, düğün günü kendini en rahat, konforlu şekilde hissetmekte büyük bir adım olması demektir. Her sene olduğu gibi bu sene de, gelinlik tercihleri arasında ilk sıraya oturmuş olan bu gelinlik modelleri ile gelin adaylarının zevk, tutum ve isteklerine göre gelinlik bulması oldukça kolay olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık