DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Eskimeyen Yeni Yüzler İnşa Ediyor

15 Aralık 2014 Ekleme Saati: 16:00
413 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsan ilk tarihlerden bu yana yeme içme gibi temel faaliyetleri yanı sıra korunma ve barınma ihtiyacı içinde olmuştur. Eski devirlerde bile bunun için yaşam alanlarını çevrelemiş ya da ayrı olarak inşa etmeye çalışmıştır. Barınma ihtiyacı karşılanan insan kendini daha güvende ve huzurlu hisseder.

37 yıllı aşkın bir süredir insanoğluna hizmet ve barınma ihtiyacını karşılamak amaçlı sektörde kendini ispatlamış bir firmadır. Keten İnşaat İstanbul’un çeşitli yerlerinde şehrin tarihi dokusuna uygun ama bir o kadarda konforlu ve lüks konut projelerine imza atmıştır. Tamamlanmış projelerinde göze çarpan özellik bulunduğu konumun tarihi mirasını taşıyan özellikler barındırması ve yeni yapılarda ki modern havayı yansıtırken bir o kadarda etrafı ile bütünleştirebilmesidir.

Bulunduğu coğrafya nedeniyle deprem konusunda gayet hassas bir politika izlemekte ve bu duyarlılığı değişen koşullarla birlikte yorumlayabilmektedir. Eski binalarda gerekli kontrollerin yapılması, binanın güvenlik kurallarına uygun bir şekilde yıkılıp tekrar yapılarak insana hizmet eder sıcacık konutlar ve yerleşim birimleri haline getirilmesinde keten İnşaat üzerine düşüne sorumluluğu şeffaf şirket politikası ve müşterilerine verdiği kıymetle göstermektedir. Çevreye duyarlı, iş güvenliği konusunda dikkatli ve hassasiyetle, incelikle işini yapan güvenilir bir firma olarak kendini kanıtlamıştır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık