DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Ev Tekstil Ürünleri

22 Aralık 2014 Ekleme Saati: 15:31
439 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bayanların evleri hakkında en önem verdikleri durumlardan biri de tekstil ürünleridir. Tekstil ürünleri tercih edilirken günümüz modasına uygun ve kaliteli ürünlerin tercih edilmektedir.

Günümüz ev tekstil ürünlerine örnek verecek olursak; battaniyeler, nevresim takımları, yorganlar, yastıkları, perde çeşitleri, koltuk şalları veya koltuk örtüleri, yemek masası örtüleri, havlu çeşitleri vb. gibi çeşitler yer almaktadır. Bu tekstil ürünlerini alırken yukarıda belirtiğimiz gibi kalitesi önemlidir. Nevresim takımının kalitesini ise öncelikle neyden yapıldığı belirtmektedir. En kaliteli olanı ise ipekten yapılmış ürünler oluşturmaktadır. Örnek verecek olursak; ipek nevresim, ipek masa üstü takımı, ipek havlu vb. gibi ürünlerdir

Ev tekstil ürünlerini alırken bir diğer önem vereceğimiz durum ise tekstil ürünlerinden aldığımız yastık, yorgan gibi içinde pamuk bulunan ürünlerin içinde bulunan pamuk kalitesidir. Daha çok modern ve pahalı olan tüy şekilleri olan kuş tüyü yastık veya kaz tüyü yorgan gibi hayvan tüylerinden yapılan yastık ve yorganlar daha sağlıklı ve daha rahat olmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık