DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Havuz Temizliği

10 Aralık 2014 Ekleme Saati: 14:58
639 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Özellikle yaz aylarında vaz geçilmezimiz olan havuzlar gerektiği şekilde, doğru olarak bakım ve temizliği yapılmazsa hastalık saçan sağlığınız için son derece tehlike arz eden mikropları barındırabilir. Havuz kimyasalları gereğinden fazla ya da gereğinden az kullanılması takdirinde de sağlığınız için tehlikeli olabilir. Bu konuda bilinçli ve uzman kişilerle çalışmanız sizin ve sevdikleriniz için son derece önemlidir.

Durgun sularda son derece hızla üreyen mikro organizmaların temizliği için kullanılan dozaj pompası havuzunuzda oluşacak ve pek çok deri hastalığına neden olacak mikro organizmaların temizlenmesini sağlar.

Özellikle toplu olarak kullanılan veya bahçe havuzlarının suyu çabuk bulanıklaşır bir diğer bulanıklığın sebebi de havuzu doldurduğunuz suyun kalitesine bağlıdır bu sorunun çözü havuzunuza taktıracağınız kum filtresi sayesinde çok kolaydır.

Havuz suyunuzun her türlü kalıntıdan kurtulmanın yolu olan kartuş filtre sayesinde havuzunuzdaki tüm tortu ve pis görünmesine neden olan kalıntılardan kurtulabilirsiniz. Son derece iyi vakit geçirdiğiniz havuzlardan kapacağınız pek çok hastalık çeşidi var bunu oğlumda oluşan ve uzun tedavi süresiyle kurtulabildiğimiz mantardan öğrendik.

Bunun tekrarlanmaması için yardım aldığım havuzdayım havuz temizliği ekipmanları sayesinde artık güvenle ailemin havuzumda eğlenmesi zaman geçirmesini korkuyla karşılamıyorum.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık