DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Hediye Almak Artık Daha Eğlenceli

24 Aralık 2014 Ekleme Saati: 17:45
538 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Farklı hediyelere her zaman ilgi duymuşumdur. Fakat genelde sektörde hep aynı türden hediye satışları olduğu için eşime alacağım hediye konusunda oldukça karamsardım. Fakat arkadaşım bana shop thedesing firmasını önererek oldukça uygun kampanyalar yaptığını söyledi.

Gerçekten hem indirimli ürün satışı yapılırken hem de bayan ve erkeğe göre ürün temin edebilme fırsatını da tanımıştı. Artık eşime hediye alma konusunda karamsar kalmayarak doğum gününde doğum günü hediyeleri kısmından en özel imal edilmiş ürünleri satın alıyorum. Genelde hediye satışları konusunda hep basite kaçıldığını düşündüğüm için hediye arama çilem epey bir uzun sürüyordu. Fakat artık firma aracılığı ile hem erkeğe hediye bölümünde yer alan ürünleri kendime alıyorum hem de eşimin hoşuna gidecek türde tasarlanmış ürünleri sipariş verebiliyorum.

Ayrıca bu adreste en çok benim hoşuma gidecek ayrıntıda siparişlerimi vermemin ardından kolay yoldan kapıma kadar hızlı bir servis ağının olmasıydı. Sevgiliye hediye, anne babaya hediye, bayana hediye gibi ayrı ayrı bölümlerden ürün seçmek artık bizler için daha eğlenceli bir hale dönüşüyor. Shopthedesign.com ile artık hayat bize daha bir güzel.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık