DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Hediyede Güven Ve Bol Çeşidin Adresi

16 Aralık 2014 Ekleme Saati: 14:00
384 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sevdiklerinize, yakın arkadaşlarınıza, ailenizin bir üyesine, sevgilinize hediye almak istediğinizde bol ürün çeşidi ve kaliteyi QTOO ‘da kolaylıkla bulabilirsiniz. Kendi alanında çığır açan bir firma olan QTOO, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına ürünlerini hediye, ev aksesuarları, ofis aksesuarları, lifestyle aksesuar, bahçe tekne Outdoor, ödüllü tasarımlar olmak üzere kategorilere ayırmıştır. Aynı zamanda beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarda yakalayabilmeniz adına indirim fırsatları bölümü oluşturmayı da es geçmemiş.

Ev dekorasyon alanında evinizin her köşesine değinen geniş bir ürün dağarcığına sahip olup, mobilyadan mutfağa; şarap aksesuarlarından banyo aksesuarlarına kadar çeşit ürünü bünyelerinde barındırmaktadırlar.

Sevgiliye hediye konusunda da önde olduklarını ürün çeşitlilikleriyle ve kaliteleriyle gözler önüne sermişlerdir. Para klipsi, çanta askısı gibi en gerekli ürünleri sizlere sergilemekle kalmayıp geri iade seçeneğini de sizlere sunmaktadır.

Hediyelik eşya hayatımızın büyük bir bölümünde bizlere lazım olan bir ürün grubudur. Bu ürünleri kolaylıkla ve uygun bir maliyetle elde edebilmeniz adına sizlerden 75 TL ve üzeri ürün alımlarında kargo ücreti kesilmemekte, ürünlerde taksit sunulmakta, 09.00 – 17.00 arası telefon hattından iletişim kurmanız sağlanıp; www.Qtoo.com.tr adresi üzerinden online destek almanız için gerekli koşullar da bulunmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık