DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İstediğiniz Karton Poşeti Tasarlatın

15 Aralık 2014 Ekleme Saati: 15:14
473 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Uzun zamandır karton poşet üretimi yapan Karton poşet çanta bu iş için özel makinelere sahiptir ve bu sebeple üretimini kaliteli yapmaktadır. Bu özel makinalar sayesinde oldukça fazla üretim kapasitesine sahip olan firma, maliyeti de en ucuza getirmekte ve aldığı her siparişi zamanında yetiştirebilmektedir. Siparişini vereceğiniz poşetlerin tüm tasarımını firma kendisi yapmaktadır, bu sebeple tasarım için de fazladan bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

İstediğiniz tasarımda karton poşet siparişi verebileceğiniz gibi mevcut olanlardan da tercih edebilme şansına sahipsiniz. Yaratıcı fikirleri ve grafik tasarımları ile her müşterinin ihtiyacına en uygun ürünü tasarlayan firma, işini büyük bir özveri ile yaparak en kaliteli işi ortaya çıkarmaktadır.

Firmaların kendi ihtiyaçlarına göre tasarlattıkları karton çanta ve poşetler, hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de firmanın reklamını yaparak imajını güçlendiriyor. Firma, sahip olduğu makinalar ve kalıplar ile her ihtiyaca uygun, en doğru çözümü sunmaktadır.

En kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan röntgen çantası imalatı da yapan firmadan fiyat teklifi almak için matbaayı arayabilir ya da kartonposetcanta.com üzerinden sipariş formu doldurarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık