DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kadıköy Arçelik Servisi

14 Aralık 2014 Ekleme Saati: 18:02
539 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sağlam temeller üzerinde yükselen köklü geçmişiyle, bu geçmişten süzülen birikiminden beslenen, yenilikçi ve öncü yapısını da hiçbir zaman kaybetmeyerek, sektörünün ve ülkemizin gelişiminin önemli bir parçası olan Arçelik, yalnızca ekonomimize değil, evlerimize de değer katıyor, yaşam kalitemizi artırıyor.

Türkiye’nin bilinirliği ve güvenilirliği en yüksek olan markası bu nedenle Arçelik’tir. Yıllardır yapılan kamuoyu araştırmalarında değişmeyen bu algı; hiç şüphesiz ki Arçelik markasını oluşturan zengin ürün yelpazesini, ailesinin bir parçası gibi gören kullanıcıya yönelik, hızlı, etkin ve tatminkar servis anlayışından da beslenmektedir.

Tüm küçük el aletleri, dayanıklı tüketim malzemeleri, beyaz eşya ve klimalar yaşam alanlarımızın ayrılmaz birer parçası oldular. 81 ilimizdeki yaygın satış ağının ayrılmaz bir parçası olan arçelik servisi Kadıköy ağının, Kadıköy ilçemizdeki temsilcisi olan bizler, halkımızın güvenine ve beklentilerine uygun şekilde, taşıdığımız sorumluluğun farkındayız. Müşterilerimize duyduğumuz saygının verdiğimiz değerin, bizlere uygulayıcısı olduğumuz hizmetler sayesinde geri döndüğünü biliyoruz.

Bu nedenle Arçelik marka ürünler için müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, mutlak müşteri memnuniyetini amacıyla verdiğimiz servis keşif, bakım ve onarım hizmetlerini;

* 7 gün 24 saat kesintisiz

* Günümüzün teknolojik ihtiyaçları karşılayan nitelikte

* Güler yüzlü, dinamik ve eğitimli çalışanlarımızla

* Kullandığımız tüm yedek parçaların da orijinal ve kaliteden tavizsiz olduğu güvencesini vererek

* Azami hız, minimum hata anlayışıyla

Yapmaya devam ediyoruz.

Arçelik marka tüm küçük el aletleri, dayanıklı tüketim malzemeleri ve beyaz eşyalarınıza verdiğimiz hizmeti, kombileriniz için de veriyoruz. Arçelik Kombi Servisi de kentimizde firmamız tarafından yürütülmektedir.

Büyük İstanbul’un her geçen gün gelişim doğrultusunda değişen ilçesi Kadıköy’de değişmeyen tek şey Arçelik marka ürünlerin taşıdığı kalite ve güvendir. Bu inanç, Kadıköy Arçelik servisimizin verdiği hizmetten kaynaklanmaktadır. Gelecekte de böyle olmaya devam edecektir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık