DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Karapınar’ın Çözüm Bekleyen Sorunları

10 Aralık 2014 Ekleme Saati: 13:29
1.723 kez görüntülendi

Karapınar’ın Çözüm Bekleyen Sorunları

Karapınar Kaymakamlığı ve Karapınar Belediyesi tarafından Genel Değerlendirme İstişare toplantısı yapıldı. Karapınar Ziraat Odası Toplantı salonunda yapılan toplantıya, Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan, Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer, Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, İlçe tarım Müdürü Tayfun Gökçe, Esnaflar Odası Başkanı Mustafa Zengin,Sosyal yardımlaşma ve dayanışma Müdiresi Hatice Aydemir ve daire amirleri katıldılar.
Karapınar’da yaşanan sıkıntılar ve çözümleri noktasında fikir alış verişi yapan idareciler, gelişen Karapınar’ın büyüyen sorunları üzerinde durdular. Karapınar’ın önde gelen sorunları noktasında, cadde ve sokaklar üzerindeki uygunsuz parklar, Hastane kavşağı düzenlemesi, tarımın vazgeçilmezi olan su sorununa alternatif çözümler üretilmesi, İlçenin MOBESE sistemi ile denetim altına alınması ve benzeri konular işlendi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ABDULLAH SEZER dedi ki:

    SAYIN YETKİLİLER TOPLANMIŞLAR AMA SULU TARIMIN CAN DAMARI OLAN MEDAŞ ALARKO İLİŞKİLERİNDEN SANIRIM BAHSEDİLMEMİŞ Kİ BURADA YAZILMAMIŞ.
    MEDAŞ-ALARKO 2014 YILI SON AYLARINDA BAŞLAYIP 2015 YILI ÜRETİM SEZONUNUN (BAHARLIKLARIN EKİM ZAMANINA) BAŞLANGICINDA ÖZELLİKLE 1. ETAP OLARAK UZUNKAŞ – EMMİOĞLU KÖK DENİLEN HATTIN YENİLENMESİ İHALAESİ YAPILMIŞTI AMA ŞİMDİ DUYDUĞUMUZA GÖRE YAPIMCI FİRMA BU İŞİ BIRAKMIŞ BİZİM ENERJİLER YİNE ZORUNLU OLARAK 2015 BAHAR SEZONUNDA KISITLANARAK MI VERİLECEK?
    YETKİLİLERDEN ACİLEN BU KONUDA İLGİ VE BİLGİ İSTİYORUZ. BU VESİLE İLE SİZ BASIN ARKADAŞLARIMIZA DA BÜYÜK GÖREV DÜŞMEKTEDİR.
    BENİM YAZMIŞ OLDUĞUM BİLGİ DOĞRU MU? MÜTEAHHİT İŞİ BIRAKMIŞ MI? VEYA KAÇMIŞ MI?

Yukarı Çık