DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Kartuşta Çeşitli Ürünler

10 Aralık 2014 Ekleme Saati: 15:16
442 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Matbaa, medya gibi sektörel alanlarda yazıcı kullanımı ve kâğıt sarfiyatı oldukça fazladır. Toner bu sarf malzemelerinin başında gelir. Kartuş toneri sayesinde tozun içeriği yazılara dönüşmekte ve işlerimizi halletmekteyiz.

Karbon tozdan polimere geçişle toner kalitesi de büyük ölçüde yükselmiştir. Bu toz şeklindeki granüller printer sıcaklığında kâğıt üzerinde istenen karakterleri oluşturmaktadır. Ancak dünyadaki kullanımı göz önüne aldığınızda sarf malzemelerinin tüketimi oldukça yüksektir.

Toner kartuş için farklı kalitelerde piyasada ürün satılmakta ve kâğıt baskı kalitesi de bu oranda değişmektedir. Kullanıcıların önemli bir sorunu da kartuşun baskı kalitesinden kimi zaman yakınmasıdır. Sizlere önerim ise Sarf Marketim firmasının kartuş modellerini almanızdır.

Yazıcı toneri için en ideal baskılara bu firmanın ürünleriyle kavuşacaksınız. Böylece kaliteli kartuşlar sayesinde güzel baskılarınızla yazıcınızın da ömrünü uzayacaktır.

Fotokopi toneri gereksiniminizi de buradan karşılayabilirsiniz. Canon, Panasonic, Kyocera, Toshiba, Sahrp gibi kaliteli toner ürünleri burada mevcuttur.

Mürekkep kartuş markaları açısından ise zengin ürün çeşitlerine sahiptir. İster yazıcı ister plotter için kaliteli mürekkep kartuşlardan temin edebilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık