DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Kimyasal Üründe Güvence

9 Aralık 2014 Ekleme Saati: 11:46
459 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hayatın her alanında karşımıza çıkan, günlük kullanımdan geniş çaplı ticari kullanıma kadar her yerde ihtiyaç duyulan kimyasal ürünleri satın alırken oldukça dikkatli davranmak gerekiyor. Yanlış kullanım halinde zararlı sonuçlar doğurma ihtimali olan kimyasal maddeler alınırken, saklama koşulları, paketlenmesi gibi noktalar mutlaka göz ününde bulundurulmalı.

Sektörün en iyi kurumlarından olan Kimya Borsası sunduğu ideal koşullar ile her zaman müşterilerinin gözdesi olmayı başarıyor. Etkili bir çözücü olan butil glikol, deterjan, parfüm, yağ, deri, boya, mum yapımı gibi faklı sektörlerde yoğun olarak kullanılmakta ve firmanın satıştaki ürünleri arasında rahatlıkla bulunabilmektedir.

Kimyaborsasi.com adresini kullanarak alışveriş yapabileceğiniz firmada, zor bulunan ürünler de dâhil her türlü işyeri ve kişisel kullanım için gerekli olan kimyasal maddeleri alabilirsiniz.

Ferdinand Munz tarafından keşfedilen EDTA, kimya laboratuvarlarında metal iyonlarını tutmanın yanı sıra boya, sabun, deterjan sanayinde de kullanılmakta, aynı zamanda bu firmada da satışı yapılmaktadır. Ayrıca firmanın ürün seçenekleri arasında boya, krem, sentetik reçine, yapıştırıcı gibi yerlerde kullanılan etil asetat da rahatlıkla bulunabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık