DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Kompansatör Ve Seviye Göstergelerinde Kaliteli Ürünler

8 Aralık 2014 Ekleme Saati: 14:33
503 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kompansatörler özellikle boru hatlarında kullanılan bir materyaldir. Kullanılmadaki amaç ise genleşme vazifesi görmesi ve titreşim absorbesini sağlamasıdır. Bilindiği üzere boru hatlarında genleşme termik bir sorundur. Bu termik problemlerinin çözümünde kompansatörler önemli bir misyon üstlenerek faaliyet düzeninin rutin verimlilikte ilerlemesini sağlar. Kompansatörlerin diğer önemli fonksiyonu ise mekanik şekilde gelişen titreşimlerin absorbe edilmesini sağlamaktır.

Diğer önemli bir husus ise seviye göstergeleridir. Seviye göstergesi içinde sıvı bulunan depolara bağlanan bir üründür. Gerek kompansatör gerekse seviye göstergesi için sizlere ürünlerini beğendiğim Karasus firmasını önermek isterim. www.karasus.com sitesinde bu ürünlere yönelik güzel açıklamalar yapılmış. Manyetik seviye göstergeleri büyük ve küçük kategorilerinde satılmaktadır. Büyük tipler düz tip, kazan, dijital, dönüştürücülü, kontaklı, skalalı, PVC ve tank üstü şeklinde yer almaktadır. Büyük göstergeler de kaliteli imalatlarıyla dayanıklı bir yapıdadır.

Seviye sensörü ise paslanmaz çelikten üretilen bir şamandıra ve kontrol göstergelerinden terkip yararlı bir cihazdır. Sensörlere ihtiyacınız var ise, firma tarafından isteklerinize göre ebatlar imal edilip tedarik edilmektedir. Kontrol göstergesi dijital olup ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri anında aktarmaktadır. Firmanın ürünlerinden memnun kalacaksınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık