DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Lazerde Gelinen Son Nokta

4 Aralık 2014 Ekleme Saati: 12:02
610 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Arkadaşım vesilesiyle tanıştığım merkez profesyonel kadrosu güler yüzlü personeli ve kaliteden ödün vermeyen insan sağlığını her şeyin üzerinde gören lazer merkezleri arasında tek diyebileceğim bir merkez. Kızılay ve Tunalı’da bulunan şubeleri ile hizmetlerine devam eden merkeze kesin ve net sonuca kısa sürede ulaştırmalarından dolayı teşekkürü bir borç biliyorum.

Dövmelerimden artık rahatsızlık duyarak gittiğim Elos lazer merkezinde dövme silme işleminin sonunda artık kendimi daha rahat hissediyorum. Dövmenin rengine uygun yaptıkları dalga atışlarıyla beni rahatsızlık veren bu görüntümden kurtardılar. Uzman doktorları profesyonel kadrosu ile önce muayeneden geçirip sonrasında lazerle leke tedavisi sürecini başlatmaları ise başlı başına bir memnuniyet kazanma örneği ve insan sağlığına verilen değerini gösteren bir uygulamadır. İki veya üç seansta kesin sonuca ulaştırarak beni kurtardıkları lekelerim gibi çil tedavisinde de net ve kesin sonuç aldığım içinde çok mutluyum.

Çocukluğumdan beri beni rahatsız eden çillerimden de çil tedavisi ile beni kurtaran uzmanlara ve merkeze sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum detaylı bilgi almak veya iletişim bilgilerine ulaşmak için www.eloslazer.com.tr adresini ziyaret edebileceğiniz gibi sizde benim gibi gidip bu muhteşem merkezi gözlerinizle görebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık