DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Madde Bağımlılığına Dikkat

3 Aralık 2014 Ekleme Saati: 22:06
1.699 kez görüntülendi

Madde Bağımlılığına Dikkat

Karapınar Gençlik Hizmetleri ve spor İlçe Müdürlüğü tarafından tertip edilen Madde Bağımlılığı ve Bonzai ile Mücadele konulu seminer, Karapınar Kültür Merkezi sosyal Faaliyet salonunda gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programa Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Garnizon Komutanı Topçu Albay Oğuz Osman Cantürk, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak parti Karapınar İlçe Başkanı Nadi Tarttan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami sağdıç, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Muhtarlar, Daire Amirleri, Okul Müdürleri öğretmenler ve vatandaşlar katıldılar.

Açılış konuşmasını Karapınar Gençlik Hizmetleri ve spor İlçe Müdür vekili Ercan Özel yaptı. Gençliği madde bağımlılığından korumak için önce bilinçli olunması gerektiğini söyleyen Ercan Özel, misafirlere selamlama konuşmasını yaptıktan sonra sözü Uzman Dr. Başak Demirel’e bıraktı.

Madde bağımlılığının vermiş olduğu zararları, madde bağımlılığına nasıl başladığını ve korunmak için neler yapılacağı konusunda bilgi veren Demirel, bu konuda aile büyüklerine düşen görevlerden bahsetti.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık