DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Market Rafları

4 Aralık 2014 Ekleme Saati: 17:15
676 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde rekabet ortamı oldukça yüksek olduğundan açılan marketler de görselliğe aşırı derecede önem vermektedirler. Özellikle raf sistemleri ve market ekipmanları bu konuda çok önem arz etmektedir. Bir markete girdiğinizde alacağınız ürünlerin raflarda cins ve ebadına göre dizilmiş olması sizi satın almaya yöneltmektedir. Ayrıca bu sayede raflardaki ürünlerin güzel görünmeleri sağlanmış olmaktadır.
Açacağınız marketinizde her türlü market ekipmanları görsellik bakımından öncelikli olduğundan, müşteri potansiyelinizin de buna paralel artacak olması nedeniyle market rafları seçiminizi buna göre yapmanız gerekmektedir. Marketinizin ismi ve ambleminde yer alan renkleri tercih etmeniz durumunda markanızın ön plana çıkması sağlanmış olacaktır. Birçok renk ve ebatta üretilen vitrin banko sistemleri, vitrin bankoları, camlı bankolar, depo rafları, profesyonel raf sistemleri ve benzeri birçok ürün firmamız tarafından istek ve taleplerinize göre her renk ve ebatta üretilmektedir. Üretmiş olduğumuz raflar 500 ile 1000 kg yük taşıma kapasitesine göre üretilmektedir.
Firmamız bu ekipmanların yanında soğutucular, buzdolapları, lokanta soğutucuları gibi ürünleri de üretmektedir. İster marketinizde ister lokantanızda kullanılmak üzere her türlü ekipmanı firmamızda bulmanız mümkündür. Kurumsal bir firma olarak 2000 yılından başlamak üzere birçok firmaya sipariş yöntemi ile çeşitli ürünler üreterek bu güne kadar başarı ile yolumuzda ilerlemekteyiz. Mağazaların, marketlerin, bakkalların ihtiyacı olan alış veriş arabaları, alış veriş sepetleri ve lojistik ekipmanlar kaliteden ödüm vermeksizin firmamızca müşteri memnuniyeti ön planda tutularak üretilmektedir.
Toptan alınıp depoya konulan malzemelerin muhafaza edilmesi marketleri için öncelikli hedeftir. Depolama işleminden sonra perakende satış işlemi gerçekleştiğinden depoya konulan ürünlerin dayanıklı ve yüksek kapasiteli raflarda muhafaza edilmesi gerekir. Ürünlerin depoya giriş işlemlerinin rahatça yapılabilmesi için stok sistemine göre numaralandırılarak raflara sırası ile konulması gerektiğinden ona göre raf seçimi yapılması gerekmektedir.
Sizin isteğinize göre gerekli olan tüm raf çeşitlerimiz renk seçenekleri ve kalitesi ile Osmanlı Raf web sitesinde sizleri beklemektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık