DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

MHP Karapınar İlçe Başkanı Mevlit Pekşen Oldu

23 Aralık 2014 Ekleme Saati: 01:20
3.076 kez görüntülendi

MHP Karapınar İlçe Başkanı Mevlit Pekşen Oldu

MHP Karapınar İlçe Teşkilatı Olağan genel kurulunu yaptı. DÜNTAŞ AVM Düğün Salonunda yapılan Genel kurula, MHP Konya İl Başkan Yardımcısı Veli Ayyürek, EMHP Karapınar İlçe Teşkilatı Olağan genel kurulunu yaptı 700rdoğan Karapınar İlçe Teşkilatı ve Yönetimi, Partililer katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını MHP Karapınar İlçe Teşkilatı eski Başkanı Veteriner Hekim Erhan Zengin yaptı. Kendilerine verilen görevi layığı ile yerine getirebilmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyleyen Erhan Zengin, “Bu güne kadar taşıdığımız Başkanlık görevini, bizden daha gayretli olan genç arkadaşlarımıza gurur duyarak devrediyorum. İnanıyorum ki, onlar daha da çok çalışarak MHP Karapınar Teşkilatını daha güzel yerlere getireceklerdir. Bizlere görev düştüğü takdirde yönetiminde partimizin de devamlı içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Mevlit Pekşen Başkanlığında oluşturulan tek liste ile genel kurula giden MHP ilçe Teşkilatının genel kurulunda, başkanlığa teşkilat arkadaşlarının tavsiyeleri sonucu aday olduğunu söyleyen Pekşen, “Bizde görev istenmez verilir. Partili arkadaşlarımız ve teşkilatımız bizi bu göreve layık bulmuşlar. Bizde görevden kaçmak yoktur. Bunun içindir ki, verilen görevi en güzel şekilde yapmaya devam edeceğiz. Allah mahcup etmesin” dedi.

Milletvekilleri faruk Bal ve Mustafa Kalaycı ile MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, Genel Kurul toplantısını ziyaret ettiler.

Konuşmaların ardından, Seçim Müdürü Mehmet Emir ve Yasin Güngör, Enes Sağlamer denetiminde seçime gidildi. Seçim sonunda,

asil üyeler

Mevlüt Pekşen, Erhan Zengin, Mehmet Tevfik Seçilmiş, Ünal Ceyhan, Veli Taşçı, Harun Işıklı, Mustafa Reşit Çınar, Halil Sefa Yalçın, Akif İren, Hüseyin Boztaş, İbrahim Coşkun, Muammer Tekin, Haydar Koçaker, Battal Türker, Erol Uygun,

İl Delegesi Asil Üyeleri

Faruk Sonkaya, Erhan Zengin, Mehmet Tevfik Seçilmiş, Ünal Ceyhan, Ercan Alp, Adem Ak, Ali Osman Gündüz, Mevlit Pekşen, İsa Kaynak, Veli Taşçı, Harun Işıklı, Ahmet Uzun, Ali Deveci, Ertan İlhan, Süleyman Ağanınoğlu, Atıf Ata ve Süleyman Çivi seçildiler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık