DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Otelden Beklediğinizden Fazlası

8 Aralık 2014 Ekleme Saati: 14:24
457 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Herkesin otellerden beklentileri farklıdır. Bazıları aşırı lüks ve konforlu bir otel isterken bazıları kafasını dinleyip gürültüden uzak aynı zamanda dini ihtiyaçlarını özgürce yapabilecekleri bir otel ararlar. Tüm bunlar için artık bir adres var.

Gösterişten uzak, sade ve kafa dinlemek için ideal bir ortam arayanlar için muhafazakar oteller hep cazip gelmiştir. Amaç kafa dinlemek, gürültüden ve gereksiz kalabalıktan uzak bir ortamda konak ise sizlere severek kaldığım Bera Oteli tavsiye ediyorum. Aile ile kalınabilecek oldukça şık ve sevimli bir ortamda evinizdeki konforla otel hizmetlerinin birleşiminden oluşan bir ortamda siz ve sevdiklerinize sakin bir tatil armağan edin.

İslami kuralları gittiği her yerde sürdüren kişiler için hazırlanmış olan islami oteller içerisinde Bera yine farkını ortaya koyuyor. Güler yüzlü çalışanları ve sınırsız hizmet olanağı ile tatilinizi yaparken dini gereksinimlerinizi karşılamanız için hiçbir engel yoktur. Bu muhafazakar oteller arasından işini gerçekten hakkıyla yapan ve adının hakkını veren İslami değerlere saygı duyarak misafirleri için her ayrıntıyı düşünen otel sahibi ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık