DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Parti Malzemeleri Nerden Temin Edebilirim

23 Aralık 2014 Ekleme Saati: 11:29
1.171 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kızım bir yaşına girdiğinde ona 1 yaş doğum günü süsleri yapmak istiyordum. Pastasını kendim yapacağım için geriye sadece parti malzemeleri, doğum günü süsleri kalıyordu. Tüm araştırmalarım sırasında organizasyon şirketleri reklamları ile karşılaştım. Hatta bir kaç firma ile telefonda görüştüm. Ama pasta hariç olmasına rağmen uçuk fiyatlar söylediler. Her şeyi mükemmel olmasını istiyordum çünkü bu kızımın ilk doğum günüydü.

Sonra tüm alışverişimi uygun fiyata partidukkanim.com da buldum. Parti için benim düşünmediğim ayrıntılar istediğim konsepte göre her şey düşünülmüş. Çocukları eğlendirecek parti malzemeleri ve daha bir sürü malzemenin varlığını bu sitede öğrendim. Sizde çocuğunuzun doğum gününü en güzel ve itinalı bir şekilde yapabilir diyorsanız animasyon firmalarına deli fiyatlar ödemeyin. İnanın animasyon firmasına ödeyeceğiniz parayla kendiniz daha güzel doğum günü yapabilirsiniz. Paranız da cebinize kalıyor.

Konsepte uygum masa örtüleri, cupcake stantları, şapkalar, maskeler, bardaklar, tabaklar, süsleme malzemeleri, uygun konsepte balonlar vs. ihtiyacınız olan her şey var. Evde yaptığım ikramlıklar ve aldığım parti malzemeleriyle masam bir harika oldu. Misafirler doğum günü süsleri ile çok ilgilendi, çok hoşlarına gitti. Bu beni çok mutlu etti. Hem doğum günü partim süper oldu; hem de parti bana çok çok ucuza mal oldu…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık