DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Saçlarınız Işıldasın

10 Aralık 2014 Ekleme Saati: 14:55
587 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Saçperest sitesinde yer alan saç bakım ürünleri saç derisinden saç uçlarınıza kadar bakım sağlarken ölmüş saçlarınızı canlandırmakta ve saç derinizi harekete geçirmektedir. Saç bakım ürünlerinin içerisinde besleyici yağlar, koruyucu ve nemlendirici kremler ve saç diplerini onarıcı serumlar olmaktadır.

               Saç bakım şampuanları ile saçlarınızın güzel görünmesini istiyorsanız saç tipinizi bilerek seçim yapmanız gerekmektedir. Yağlı saça sahip olan bayanlar özellikle nemlendirici içeren şampuanlar tercih etmemelidir. Nemlendirici saçın daha çabuk yağlanmasına sebep olmaktadır. Kuru saça sahip olan kişilerin saç kremi ve şampuanları art arta kullanması gerekmektedir.

Besleyici yağlar ile oluşturulmuş olan saç bakım maskeleri saç dipleri ve saç uçları için iki farklı çeşitte yer almaktadır. Saç uçlarında çok fazla kırık olan kişiler badem yağı içerikli olan ürünleri tercih etmektedir. Saçı dökülen kişiler de saç dipleri için argan yağı içerikli ürünleri tercih etmektedir.

Sitede bulunan loreal saç bakım ürünler olarak serinin her bayan tarafından kullanması gerekmekte, saçlarının hacim kazanmasını sağlamaktadırlar.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık