DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Saltanat Metin2 PVP Server

22 Aralık 2014 Ekleme Saati: 17:43
1.038 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

En çok oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda MMORG oyun türlerinden birisi de metin2 dir. Genellikle bu tür oyunları oynayan kişiler daha sonradan bu oyunların pvp serverlerini tercih etmekteler. Pvp serverler normal oyuna göre daha hızlı bir gelişme süreci imkanı vermesinden dolayı birçok oyun sever tarafından tercih ediliyor.

Pvp serverinde oynamak isteyen birçok oyuncunun tercih ettiği serverler ise genellikle kalabalık olan serverler. Pvp serverlerlerinde bazı sorunlar veya aksaklıklar meydana gelebiliyor. Bir çok pvp server açıldıktan sonra uzun ömürlü olmuyor. Oyuncu azlığı ve teknik nedenler gibi sebeplerden kapanabiliyorlar.http://www.saltanatmt2.com.tr/metin2 pvp serveri bu konularda diğer serverlerden farklılık göstermekte.

Oyuncu sayısının fazla olması, oyun içi etkinlikler ve teknik destekleriyle metin2 pvp serverleri arasında en önlerde bulunuyor. Oyunu sitesinden indirebiliyorsunuz ve oyuna kayıt olarak direk oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Saltanat mt2 serverinin diğer avantajları ise exp kazanma oranının yüksek olması ve yang düşürme olasılığının da aynı şekilde fazla olmasıdır. Saltanat mt2 serverinde daha hızlı exp kazanarak daha hızlı seviye atlarsınız.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık