DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Şehir Planına Ayar Geldi

18 Aralık 2014 Ekleme Saati: 00:17
2.314 kez görüntülendi

Şehir Planına Ayar Geldi

Karapınar Belediyesinde Kadro İyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Haziran 2014 de göreve başlayan Mimar Mühendis Derya Baltaoğlu ve Aralık 2014 de göreve başlayan Şehir Planlamacısı Muhammet Cihat Ayar, şehrimizin daha modern ve daha yaşanılabilir büyümesi, gelişmesi için çalışmalarını devam ettiriyorlar.

Karapınar Belediyesinin uzman kadrosunu geliştirmesi, halk tarafından takdir topluyor. Her işin bir uzmanı olduğunu söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “İdarecilik demek, her işten anlamak demek değildir. İdarecilik, her işten anlayan insanları bünyesinde barındırıp çalıştırmak ve onlardan fayda sağlamaktır. Belediyemiz bünyesinde her branşta eğitim almış bir kadro çalışması yaparak, herkesin anladığı işi yapmasını sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Bozok Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge planlama 2014 mezunu olan Muhammet Cihat Ayar, İlçe de ilk dikkatini çeken sorunlardan birisinin Otopark eksikliği olduğunu söyledi. İlçenin en güzel şekilde gelişmesi için çalışmalar yapacaklarını söyleyen Ayar, “Karapınar hızlı gelişen bir yerleşim merkezi. Karapınar’ın bu gelişim sürecinde daha teknik gelişmesi için bizde elimizden geleni yapacağız. Belediye yetkilileri ve çalışanlarının iyi niyetli oluşu, bizlerinde görev yapmamızı kolaylaştırmaktadır. Yakın bir gelecekte Karapınar örnek bir şehir olacaktır. bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.Belediyesinde Kadro İyileştirme çalışmaları devam ediyor 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık