DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

SEO Hocası ile Sıfır Şikayet %100 Memnuniyet

25 Aralık 2014 Ekleme Saati: 15:41
481 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Seo Hocası olarak sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, bir çok farklı sektörde, kelime grubunda ve rekabet düzeyinde yüzlerce siteye hizmet vermiş bir ekip olarak çalışmalarımızın tamamını %100 olumlu neticelendirmiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerden Seo Hocası şikayet almamakla birlikte çalışmalarımızın tamamında olumlu yorumlar ve övgüler almışızdır. Seo Hocası şikayet almamakla birlikte aşağıdaki övgüleri ve daha fazlasını almıştır.

Seo Hocası Övgüleri
Merhabalar,
Bu denli kaliteli hizmetiniz karşısında bu e-postayı yazmayı kendime bir borç bildim.
Sanırım 19 lira bir ücret yatırdım sitenizden faydalanabilmek adına ve telefon ettiğimde pdf formatını rica ettim 10 dk içerisinde pdf formatı geldi.
Akabinde bir soru daha sordum on dk içerisinde cevap geldi. Ne zaman elimde olur diye sordum yarın denildi ve bugün kitap geldi.
Kargoyu açtığımda içerisindeki küçük şeyler insanı gerçekten çok mutlu oldum.Bu güzel çalışmalarınız dilerim hiç bozulmaz ki kurumsallaşmanın yolunu gerçekten çok iyi biliyorsunuz.
Dilerim kurumsallaşarak bir çok şubenizi açarsınız çünki bizler tüketici olarak sizin gibi hizmet veren yerleri mum ışığında arar olduk.
Bilgisayar programcısıyım ve 15 yıldır bu sektördeyim bir Hp ikincisi Microsoft’u biliyordum inanın siz üçüncü kişi oldunuz ve ben çevremdeki bütün arkadaşlarıma sizden bahsedeceğim.
Aslında hoş sohbet konularınada bu şekilde girmiş oldunuz.Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Muhammet Öztürk

Merhaba. Bugün sizin bana gönderdiğiniz, Kitapları aldım. Kitaptan ek diğer hediyeler de birbirinden güzel ve ilginçti. Aldığım ilk kitaptır ki, içinde bile gerekli hediyeler var. Artık 3 adet SEO kitabım oldu. :). Ne yazık ki Türkiye’ye gidip Sizin SEO kursunuzda katılmak mali yönden, hem de diğer sorunlar yüzünden alınmıyor. Ne zaman yolum kardeş Türkiye’ye düşerse mutlaka sizin ofisinizi ziyaret edeceğim. Çok teşekkür ederim. İnşallah WEBTURES tüm dünyanın büyük şirketi olur. Bu gidişle mutlaka olacaktır.
Elman – Baku, Azerbaijan

Kaan Bey Merhaba,
Sorularla SEO adlı kitabınızı perşembe sipariş verdim. Bugün de elime ulaştı.
Göndermiş olduğunuz kargo içerisindeki kurumsallığı bu denli güzel yansıtmanız bir çok firmada halen eksik olan bir husus. Öncelikle itina, hassasiyet ve müşterilere vermiş olduğunuz önem için çok teşekkür ediyorum.
İmzaladığınız kitabınızı kütüphanemde en önemli yerde saklayacağımdan emin olabilirsiniz.
Emekleriniz ve müşterilerinize vermiş olduğunuz değer için tekrar teşekkür ediyorum.
İyi haftalar dileklerimle
Selim Kacar

Merhaba Kaan Kardeşim
Elimde bir site vardı 5-6 aydır emek veriyordum ama bir türlü 3. sayfa sonuçlarından daha öne getiremiyordum. Derken senin siteni biraz inceledim ve edindiğim bilgilere göre çalışmalara başladım ve siten üzerindeki bilgilerin güncelliğine ve doğruluğuna inandığım için sorularla seo kitabını sipariş ettim ve geldi (şekerleri de beraberinde göndermen incelikti teşekkürler) ve çok şey bildiğimi sanardım doğru kitabında ve sitende yazdığın çok şeyi biliyordum ama benim bilgim harman gibi karışık düzensiz ve plansızdı. Kısacası kitabında edindiğim bilgiler kesinlikle ÇOK AMA ÇOK TEKNİK ve yaklaşık bir haftada edindiğim bilgileri uygulamam sonrasında bugün firma sahibi arkadaş sabah beni aradı ve teşekkür etti. 1 sorgu hariç tüm istediğimiz sorgularda site 1. sayfada.
ÇOOOK AMAM ÇOK SAĞOLASIN KAAN KARDEŞİM ayrıca senin şu önceki kitabınıda sipariş geçecem.
mehmet mercandağı

Özellikle rakiplerim ne yapıyor diye çok merak ediyordum 🙂 ki tam teşekküllü bir sistem kurduğunuzu gördüm. Güzellikler dile gelsin. Çok teşekkür ederim. Hem ücretsiz hem de işlevsel,kullanışlı, çok işe yarayıcı.
Kaan beyin “UZMANINDAN SEO” kitabının sonunda şu ifade var. Bugün kitaba göz gezdirirken okudum.
Paylaşmak, kazanmanın en hızlı yoludur.
Arkadaşın da dediği gibi Sektörün Öncüsü olmak bu olsa gerek.
İyi çalışmalar.Devrim Kılıç

Merhaba Kübra Hanım,
Webrazzi ’de gördüğüm içerik üzerine başvurduğum “Sorularla SEO” ve “Uzmanından SEO” kitapları bugün adresime ulaştı.
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı asıl ben sizlere teşekkür ederim. Çok faydalı olacağına eminim.
İyi çalışmalar.Vural Kaya

Merhabalar, Seo google sıramızı çok beğendim. Başarınızdan dolayı kutluyorum. Sizinle çalıştığımız için mutluyuz. Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devam etmesini temenni ederiz. ahmetakcay.com

MedyaBAF Kurumsal İletişim Merkezi olarak hizmet verdiğimiz firmaların backlink çalışmaları için smartbacklink i tercih ediyoruz. Gerek çalışanlarının özverisi, gerek çalışmalardaki etkinlikleri çok ama çok yerinde. Bir çok anahtar kelimede yapılan backlink çalışmalarının etkisini fazlasıyla hem biz, hemde müşterilerimiz gördü. Gönül rahatlığıyla, SEO ‘da başarı elde etmek isteyen kurumlara tavsiye edebiliriz.
Aybers POLAT – www.medyabaf.com

Sitemizin gelişmesinde , bilinirlilik oranının artmasında aylık seo çalışmasının çok yardımı oldu. farklı kelimelerde çalışmaya devam ediyoruz. ekip disiplini ve çalışma raporları bildirimi gerçekten çok etkileyici. teşekkürler.
Ibrahim Yücel – www.markaev.com

Rapor gönderimi harika çok memnun kaldım istediğim kelimelerde sitem üst sırala geldi. İlerde tekrar çalışmak istiyorum.
Özkan Çalışkan – www.yemek-tarifleri.com

Satın almış olduğumuz SEO hizmeti gerçekten çok başarılı sonuçlar verdi. SEO nun uzmanlarının yardımlarıyla etkili bir SEO elde ettik. Memnuniyetimiz %100 dür. + Aylık SEO yu herkese tavsiye ederim.
Tolga Karahan – www.karasus.com

Merhaba Kübra Hanım,
Webrazzi kampanyası dolayısıyla göndermiş olduğunuz kitap ve malzemeleri aldım, teşekkür ederim. Umuyorum çalışmalarımızda bizim için önemli bir kaynak olacaktır.
İleride bir işbirliği imkanı olduğunda sizinle irtibata geçeceğim.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Burak Eryasun

Çalışmadan memnunum. Şu anda sitemiz yükselişte ve 2. Sayfaya kadar ilerledik. İlerleyen günlerde ilk sayfaya kadar çıkabileceğimizi tahmin ediyorum. Yapılan çalışmaların boş olmadığını görebilmek bizim açımızdan sevindirici.
Ayhan Haznedar – www.galatasaraykirtasiye.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık