DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Sorunlarınızla yaşamayın

29 Aralık 2014 Ekleme Saati: 17:56
763 kez görüntülendi

Sorunlarınızla yaşamayın

Erkeklerin erken boşalma sıkıntıları, hem kendisine hem de partnerine oldukça sıkıntılı zamanlar geçirtmektedir. Bunları önleyebilmek için Geciktirici Krem ve Geciktirici Spreylerimiz bulunmaktadır. Bunları kullandıktan sonra yaklaşık normalden 45 dakika ile 1 saat arasında gecikme yaşarsınız. Bayan istek arttırıcı ürünlerimiz de cinsel ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz kondom ile kullanılabilmektedir. Cinsel birlikteliğinizi uzatmanız için birebirdir ve gerçek bir etkisi bulunmaktadır. Sizin için ve partneriniz için maksimum derecede keyif verici bir birliktelik sağlar. Ayrıca Kayganlaştırıcı Sprey etkilerinide öğrenmek için web sitemize giriş yapabilirsiniz. Kullanan erkeklerin bu konuda oldukça memnun olduklarını hatta eşlerinin de bu konudan memnun olduklarını dile getirmeleri bu ürünlerin ne kadar yararlı olduğunu göstermektedir. Kullanış açısından oldukça kolay kullanımları vardır. Geciktirici Sprey’i penisizin üzerine sıkabilirsiniz, Geciktirici Jel’i de penisin altına ve üstüne sürebilirsiniz. Sürdükten sonra masaj yaparak iyice Jel’i yedirmeniz gerekmektedir. Bu sizin erken boşalma sorununuzu tamamiyle ortadan kaldıracaktır.
Tahriş olmuş bir cilde kullanmamanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir sıkıntı çıkarma riski yüzünden kullanmamanız yararınıza olur diye düşünmekteyiz. Geciktirici Sprey’i aşırı derece sıkmayınız, Geciktirici Jel’i aşırı derece sürmeyiniz.
Saklama açısından herhangi bir şekilde normal oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı biryerde saklanması tavsiye edilir. Paketlerimiz gizli paket olarak gönderilmektedir. Kargo içersinde ne olduğu kimse tarafından bilinmemektedir. Bu konuda rahat olabilirsiniz. İnternetten satışlarımız günü birlik olarak anında dağıtım sağlamaktadır ve kullanıcılarımıza özel mesajla bildirilmektedir. Penis Büyütücü Sprey ve Penis Büyütücü diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Geciktirici Sprey ve Geciktirici Kremleri 18 yaş altındaki kişilere satmamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık