DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Söz Verdi Ama Zaman Vermedi

13 Aralık 2014 Ekleme Saati: 11:33
1.732 kez görüntülendi

Söz Verdi Ama Zaman Vermedi

Lütfi Elvan Söz Verdi ama zaman vermedi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, hastane kavşağında alt geçit yapılacağına dair söz verdi ama ne zaman yapılacağına dair zaman vermedi.
Ak Parti Karapınar 5. Olağan kongresinde konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye’nin Milli İradeden ayrılmadan yıllardır huzuru yakaladığını söyledi. Karapınar’ın son 12 yılda başta tarım olmak üzere çok ilerleme kaydettiğini söyleyen Elvan, “Modern sulama teknikleri ve tarım da yapılan teşvikler ile ilerleyen Karapınar, önümüzdeki yıllarda önemli sanayi merkezlerinden biri olacak. Karapınar’da işsizlik kalmayacak. Bu bölgenin geleceği oldukça parlak. Ulaştırma alanında ise Karapınar devlet Hastanesi kavşağında Belediye başkanımızın talebi ile Alt Geçit Çalışması yapılacaktır. Bunun sözünü veriyorum” dedi. Bakan Elvan, programının yoğun olduğunu söyleyerek Genel Kurulun hayırlı olmasını dileyerek kongreden ayrıldı.
Lütfi Elvan Söz Verdi ama zaman vermedi 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. lazım değil dedi ki:

    bu medya kadar kötü birşey yok ak parti hükümeti söz verdimi tutar taş atmayı bırakında işinize bakın….

  2. okuyucu okuyucu dedi ki:

    Mehmet Okuyucu
    Medya ne kadar kötü ne kadar iyi bilemem ama sizin okumanız ve anlayışınız çok iyi değil. Çünkü ben yapmazlar demedim ki. Zaman vermedi. Beş yıl sonrada yapsa yapmış olur ama sayısız insan ölmüş olur o kavşakta. 1 ay sonrada yapsa yapmış olur. 2 ay içinde bu kavşağa köprü yaptıracağım dedi de ben mi duymadım.
    Ayrıca bu yazıda ki ince iyi niyetli mesajı sen bir büyüğüne danış. Abi yada başkanım de, “burada ki mesaj ne, siz anladınız mı?” diye

Yukarı Çık