DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Yat kiralama Gulet Charter Turkey Muğla Dalyan Yachting

1 Aralık 2014 Ekleme Saati: 10:29
788 kez görüntülendi

Yat kiralama Gulet Charter Turkey Muğla Dalyan Yachting

yacht charter turkey bildiğiniz gibi 3 tarafı denizlerle çevrili bir cennet tatil ülkesidir. Türkiye’ye gelen tatilciler ülkenin bütün cennet koylarını gezmeyi arzu ederler. Bunu yapabilmenin tek yolu yat kiralama yöntemi olacaktır. Gruplar halinde ya da misafirlerinizi ağırlamak için gulet yat kiralama, motor yat kiralama gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle ailenize veya misafirlerinize harika bir tatil geçirmelerini sağlamış olacaksınız.

Türkiye’nin bütün cennet koylarını sınırlı zamanda gezmek için tercih edeceğiniz yat kiralama yöntemi tabiki hızlı ve konformu motor yat kiralama seçeneği olacaktır. Lüks yat kategorisinde oldukça hızlı ve konforlu olan motor yatlar siz ve ailenize bir otel konforunu aratmayacak, hızı ile size kısa zamanda çok fazla yer görme fırsatı verecek, güvenlik donanımları ile de sizi koruyacak en iyi seçim olacaktır.

Türk gelenekleri ile sevdiklerinize harika bir tatil keyfi sunmak için ise gulet charter turkey seçeneğini deneyebilirsiniz. Gulet yat genellikle kalabalık gurupların tercih edeceği motorlu ve yelkenli modern ahşap yatlardır. Her türlü konforun düşünüldüğü gulet yatlar 50 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Ayrıca bir gulet yatta 7 personel hizmet eder.  Çift kişilik ve tek kişilik kişisel odalar, son derece konforlu banyo ve wc donanımları ile gulet yatlar kalabalık gruplar için uygun sekment olacaktır.

Eğer lüks yat kiralama gibi bir düşünceniz var ise Türkiye’nin cennet koylarını motorlu yat, gulet yat, yelkenli yatlar ile gezebilir ve muhteşem bir tatil geçirmiş olursunuz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık