DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Ak Partiye Flash Transfer

3 Ocak 2015 Ekleme Saati: 23:36
3.958 kez görüntülendi

Ak Partiye Flash Transfer

AK Parti, her geçen gün daha da güçleniyor.

Kurulduğu günden bu yana hep güçlenerek büyüyen Ak Parti, muhalefet partilerinden istifa edenlerin, Ak partiye üye olması ile daha da güçlenmeye devam ediyor.

Yıllardır CHP taraftarı olarak bilinen ve Karapınar Belediyesi eski başkanlarından Kamil Bülbül Okuyucu’nun kardeşi Sinan Okuyucu’da Ak Parti saflarında yerini aldı. Sinan Okuyucu’nun CHP den Ak Partiye geçmesi şehirde yankı uyandırdı.

Ak Partinin istikrarlı çalışmalarını takdir ettiğini söyleyen Sinan Okuyucu, “Siyasette öncelikle baş ile kuyruk aynı istikamette gitmeyi bilmeli. Başını tanımayan kuyruk, kuyruğunu tanımayan baş, parçalanmaya mahkumdur. AK Parti siyasetinde bunu gördüm. herkes yerini biliyor ve saygılı davranıyor. fikirlere saygı duyuluyor. Üyesinden başkanına kadar herkes birbirine saygılı. Gerçeklerden kaçamayız. Gıyabında yapılan eksi çalışmalardan etkilenmeyen Ak parti, çığ misali büyüyor. bu büyüme bazı kitleleri rahatsız etse de, bilinen bir gerçek var, sayımız her geçen gün artıyor. bende bu kervana katılarak ilçeme ve ülkeme bu safta hizmet etmeye karar verdim. bize verilen her göreve saygım vardır. İnşaallah hayırlı olur. Şimdi huzuru buldum” dedi.

CHP ile bu güne kadar tanınmış olan Sinan Okuyucu’nun kendi saflarına gelmek istemesini takdir eden Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan ise, “Sinan Okuyucu, partimize gelerek kaydını yaptırmak istediğini söyledi. Her düşünceye saygımız vardır. Samimiyetine inandığımız herkese kapımız açıktır. Sinan beye hoş geldiniz diyerek rozetini taktık. hayırlı olsun” dedi.

sinan okuyucu ak partiye geçti

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ramazan onay dedi ki:

  Sinan bey akp de bizim göremediğimiz neyi görmüş acaba….sorarım kendilerine haber eksik olmuş inandırıcı değil çok kılışe vs…akp denince aklıma hemen çıkar ilişkileri geliyor nedense zaten ülkenin gidişatı okadarda iyi sayılmaz sanal kavgalar yolsuzluklar ,büyük şehirde rant kavgaları herkes nedense mütahit oldu nerdeyse boş arsa kalmadı ,yolsuzlukla yol yapan tek ülkeyiz galiba ,vs vs …yanılmayı çok isterim bu olanların hepsi bir rüya gibi..bir söz vardır :Bir soğan soyuluyor ,Yaşarıyor gözler,Bir ülke soyuluyor,Bakıyor körmüyor vatandaşlar…selam ve saygılar….

 2. mustafa abi dedi ki:

  Bırakın şu transfer ayaklarını bu gelenler yeme içme peşinde

 3. yaşar dedi ki:

  Bazi yorumlara bakiyorum da chp deyken de sinan beyi elestiriyolardi simdi akp ye gecisini yine elestiriyolar .nu chp lilerde nasil muhalef eedieceklerini yillardir ogrenemediler karapinar chp teskilati bir chp teskilati degildir

 4. yaşar dedi ki:

  hp deyken de sinan beyi elestiriyolardi simdi akp ye gecisini yine elestiriyolar chp lilerde nasil muhalef eedieceklerini yillardir ogrenemediler karapinar chp teskilati bir chp teskilati degildir

 5. DENİZ dedi ki:

  İNSANLAR KİŞİLİKLERİNDEN FİKİRLERİNDEN VE ÇİZGİSİNDEN ÖDÜN VERMEMELİDİR BENCE.DEVRİN ADAMI OLMAKTAN HER DEVİRDE ADAM OLMAK DAHA İYİ OLSA GEREK….

 6. recep dedi ki:

  cok yakışmış bunlar akp giderse orada böllunü mhp kazanır

 7. Cumali dedi ki:

  bunlardan bir şey olsaydı abisinin reyisliği zamanında olurdu. karapınarda ilk defa bunun abisi bir dönem reyislik yaptı. oda yakın arkadaşlarının sayesinde. ondan sornası tufan zaten . babasının değirmeninide halletdiler.şimdide acaba belediyede bir uç gıy olurmu. dert bu. gerisi boş.

Yukarı Çık