DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Aksiyon Oyunlarının Piri: Gta 5 Serisi Hemen İndir

28 Ocak 2015 Ekleme Saati: 12:01
909 kez görüntülendi

Aksiyon Oyunlarının Piri: Gta 5 Serisi Hemen İndir

Rockstar Games tarafından oyun dünyasının adeta şahı olarak tanımlayabileceğimiz Pes 2015 indir Grand Theft Auto, GTA Vice City serisi ile tam anlamıyla zirve yapmıştı. Ardından farklı oyun konsollarına çıkan yeni oyunları ile kalitesini konuşturmaya devam eden GTA, son oyunu GTA 5 ile beğenileri yeniden kazanmaya devam ediyor. Sahip olduğu grafik ve yeni özellikleri ile GTA 5 indir cazibesi hayli artmışa benziyor.

İlk olarak 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için satışa sunulan GTA 5, 18 Kasım 2014 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarının beğenilerine sunulmuştu. Son olarak 24 Mart 2015 tarihinde Windows kullanıcıları için satışa sunulacağı duyurulan GTA 5 ‘in hikâyesi, Los Angeles temel alınarak oluşturulan San Andreas kurgu şehrinde gerçekleşmektedir ve bu şehirde De Santa, Franklin ve Philips isimli üç ana karakterin yönlendirilmesi ile türlü maceralar yaşanmaktadır.

Her bir karakterin farklı bir özelliğe sahip olduğu oyunda bir ilk olarak karakterler arası geçiş yapma imkânı sunulmaktadır. Ayrıca iFruit isimli telefon ile çağa uygun adımların atıldığı GTA 5’in var olan haritası, önceki oyunlara göre daha kapsamlı ve geniş bir halde karşımıza çıkmaktadır.  Multiplayer seçeneğinin de bulunduğu GTA 5, aksiyon – macera alanında önemli bir konumda bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri ile Sims 4 indir seçeneği, pek çok oyun sever tarafından merakla bekleneceğe benziyor.

 

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık