DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Aras Kargo ile Yola Devam

28 Ocak 2015 Ekleme Saati: 00:08
3.558 kez görüntülendi

Aras Kargo ile Yola Devam

Aras kargo hizmetine devam ediyor

Yaklaşık 10 aydır Karapınar Belediyesi Düğün Salonu yakınlarında hizmet veren Aras Kargo, her geçen gün daha da iyi hizmet vermek için gayret gösteriyor. Kurum müdiresi Bahar Sezen Öztürk ve Personelleri, ilçenin kargo ulaşımını en güvenilir ve sağlam bir şekilde sağlamaya çalışıyorlar.

Önceki yıllarda iş potansiyeli bakımından yetersiz bulunduğu için kapatılan Aras Kargo’nun bu kez kapatılmamasını umut eden bazı vatandaşlar ise, “Kargo ulaşımımız, değişik yerleşim merkezlerinde hizmet veren kargo şirketleri tarafından yapılıyordu. Esnaf, kurum-kuruluş ve daireler olarak, bu kargo şirketinin ilçemizde yaşamasını sağlamalıyız. Özellikle yıllık kargo işi çok olan şahıs yada kurumlar, toplu sözleşme yoluna giderek Aras Kargoyu desteklemesi gerekir. Ancak Aras Kargo’nun da çarşı içerisinde bir şube açması gerekir. Geliş gidiş sorun oluyor” dediler.

Aras kargo Karapınar Şubesi Müdiresi Bahar Sezen Öztürk ise “Karapınar halkı çok iyi niyetli ve fedakâr bir toplum. Bize destek ve yardımcı oluyor. Ben ve ekip arkadaşlarım, ilçemize en güzel şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz” dedi.Aras Kargo hizmete devam ediyor 700

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık