DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Barbie Oyunları ve Alışveriş Oyunları

25 Ocak 2015 Ekleme Saati: 22:38
523 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kek yapımı asında klasik bir kız oyunudur genellikle kızlar mutfaklara girmeye bayılırlar. Dolayısı ile gerçek hayatta yapacak kadar büyümeyen kız çocukları oyun dünyasında istediği kadar mutfakta vakit geçirebilirler. Bu oyunlardan biri de pasta yapma oyunları olacaktır özellikle en çok sevilen keklerin yapımını ya da en güzel pastaların yapımını öğrenebilirsiniz.
Kız oyunları oynamak için sunulan bu oyunlarda aslında sizlere malzemeler veriliş oluyor. alışveriş oyunları için tek tıklamanız yeterli. Sizler sadece gerekli oranda kullanarak keklerinizi ve pastalarınızı yapmış olacaksınız. Elbette birde sıralamaları çok önemli. Yanlış bir sıralama yaparsanız oyunda başarılı olamazsınız. sue oyunları Bu sebeple sizlere sunulan sıralamalara dikkate diniz. Her zaman oyunun başlangıcında ya da oynandığı sırada sizlere nasıl oynanacağı hakkında bilgi verilmiş olunur. Bunları dikkate alarak en doğru oynamayı yapabilirsiniz. Ne kadar keyif alarak oynarsanız ortaya o kadar güzel yemekler ve tatlar çıkmış olur.
Kız oyunları ile sizlerde yemek yapmayı öğreniyor olacak ve şaka da olsa mutfakta bir şeyler yapmış olacaksınız. Bizce bu oyunların en güzelini sizlere referans olduğumuz adreste bulabilirsiniz. Hemen siteye giriş yapın ve harika oyunların içinde hangisini oynayacağınızı şaşırmış oluverin. Daha birçok farklı kategoride oyunları bulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece oyunlardan sevdiklerinizi açın ve güzel sonuçlar alana kadar başarılı bir çalışma yapmak için dikkatli olunuz. Umarız güzel zaman geçirir ve harika kekler yapabilme yeteneğine kavuşursunuz. En Yeni barbie oyunu Merkezi Barbie-Oyunlari.Com Adresinde.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık