DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bariyerler Güvenliğin Olmazsa Olmazlarıdır.

26 Ocak 2015 Ekleme Saati: 14:54
314 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İster özel mülkiyet, site girişleri olsun, ister umuma açık kurum ve binalar olsun güvenlik şarttır. Güvenlik kamera sistemleri ise ilk akla gelen güvenlik aparatlarıdır. Kamera çeşitleri nelerdir? : Kamera kayıt cihazı, gece görüşlü kamera, box Cctv kamera, IP gece görüşlü kamera, analog box kamera, dome kamera, IPdome kamera ve speed dome kemera dır.

Otopark bariyeri sistemleri nelerdir? : Otopark yönlendirme sistemleri, otopark ücretlendirme sistemleri, araç tanıma sistemi ve plaka tanıma sistemidir. Ayrıca projektörler güvenlik için özellikle geniş alanlarda gereklidir. Projektörler hangi watt lardadır? : LED projektörler; 250, 190, 110, 90, 60, 45, 50, 100, 150, 200 watt olarak satışa sunulmaktadır.

Ayrıca; yana kayar kapı motoru ve aparatlarına da sitede görsel olarak yer verilmiş, tek tek özellikleri de açıklanarak fiyatları ile birlikte satışa sunulmuştur. Güvenlikle ilgili en küçük ayrıntıları dahi düşünen www.segaturk.com sitesinin ziyaret edilmesi gözden kaçırmanız muhtemel farklı aparatlar konusunda da size hatırlatmalar yapacaktır. İster site yönetimi ister kurum yönetimi olun güvenlik konusunda siteyi görmeden karar vermeyin.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık