DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Belediye Sefer Görev Emri Yayınladı

12 Ocak 2015 Ekleme Saati: 09:04
1.835 kez görüntülendi

Belediye Sefer Görev Emri Yayınladı

Karapınar Belediyesi, kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.

3 gün yağan kar ve soğuk hava nedeni ile don, ilçe merkez ve çevre yollarında zaman zaman ulaşımı kapatmıştı. Bütün ekip ve ekipmanlarını seferber eden Karapınar Belediyesi kısa sürede öncelik sırasına göre yolları ulaşıma açtı ve kar yağışının durması ile kaldırım kenarlarında biriken karları temizlemeye başladı. Konya ve İnönü Caddesi kar ve buzdan temizlendi.

Belediyenin kar ile mücadelede daha başarılı olduğu gözlerden kaçmazken, vatandaşlar Belediye Başkanlığına ve ekip çalışanlarına teşekkür ettiler. Vatandaşlar, belediye araç ve ekiblerini tam kadro çalışır görünce, “Belediye sefer görev emri mi yayınladı yoksa” diye beğenilerini belirttiler.

Özellikle kar yağışlı havalarda vatandaşların daha dikkatli olmasını söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka “Karlı ve buzlu havalarda araçlarınızı mecbur kalmadıkça garajlarından çıkarmayın. Trafik yoğunluğu bakımından çalışan cadde ve sokaklarda araçlarınızı park etmemeye çalışın. Bu hem trafiğin daha seri çalışmasına, hemde kendi aracınızın güvenliğine katkı sağlayacaktır” dedi.kar temizleme çalışması 700kar temizleme çalışması 2 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık