DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Dine Dair Her Şey Sadece Bu Web Sitesinde

22 Ocak 2015 Ekleme Saati: 10:38
529 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sizde dinimiz İslam ile ilgili A’ dan Z’ ye merak ettiğiniz her konuda en doğru bilgileri alabileceğiniz ve sorularınıza yanıt bulacağınız adres arıyorsanız, dijital platformun en çok ziyaret edilen adresi olmayı başaran kunfeyekun portalı ile tanışabilir ve böylece arzu ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Örneğin peygamber efendimizi daha yakından tanımak, onun Allah rızası için nasıl bir hayat sürdüğünü öğrenmek ve sünnetleri ile ilgili bilgi sahibi olmanız için en gerçek bilgiler işle Hz Muhammed Hayatı konusunda çalışmalar yapabileceğinizi ve böylece aklınızda yer eden tüm merakınızı giderebileceğinizi de ifade edelim.

http://www.kunfeyekun.org web adresi, aynı zamanda her duayı bulabileceğiniz bir durak olmaktadır. Çocuklarınıza öğretmek ya da bizzat kendinizin dinleyebileceği, daha doğru okuyabileceği Ayetel Kürsi içinde bundan böyle başka bir internet sitesine gerek olmayacağının altını çizmek isteriz. Dilediğiniz her sizlerde PC, tablet ya da mobil cihazlarınız üzerinden bu siteye giriş yapabilir hem istediğiniz dua hem de dini konularda en özel araştırmaları yapabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık