DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Farklı Ve Ekonomik Fiyatlarıyla Dikkat Çeken Tur: Valstur

13 Ocak 2015 Ekleme Saati: 11:06
415 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Merak duygusu biz insanoğlunun dünyaya gelir gelmez bünyesinde barındırdığı bir yetenektir. Hepimiz meraklı gözlerle etrafımızı inceler ve hayatımız boyunca da bu duyguyu kaybetmeyerek farklı yerler, mekanlar ve insanlarla tanışmak isteriz. Bunun için öncelikle yaşadığımız çevreyi inceler, insanlarla diyalog içine girer ve bulunduğumuz yeri tamamen keşfettikten sonra başka yerleri ve insanları keşfetme arayışına gireriz.

İşte tam bu noktada imdadımıza tur firmaları yetişir çünkü başka yerlere ya da ülkelere gitmemizin en kolay ve ekonomik yolu tur firmalarıdır. Bu firmaların başında ise Valstur gelmektedir. Valstur gerek kaliteli hizmet anlayışı gerekse %100 müşteri memnuniyeti açısından yıllardır kendinden ödün vermeyen ender tur firmalarından biridir.

Diyelim ki tatilinizi Fethiye’ de yapmak istiyorsunuz ancak orada nerede kalacağınızı bilmiyorsunuz. İşte tam bu sırada Valstur devreye girer ve anlaşmalı olduğu Fethiye Otelleri ile kontağa geçip sizlere sunar, siz de uygun olanını seçer ve sorununuzu çözmüş olursunuz.

Fethiye’den vazgeçtiniz tatilinizi Antalya’da yapmaya karar verdiniz. Antalya’da, Valstur anlaşmalı olduğu Antalya otelleri ile sizin yerinize bağlantıya geçer ve size sadece valizlerinizi hazırlamak düşer.

Son olarak gerek Fethiye gerek Antalya olsun kalabileceğiniz en uygun ve kaliteli otel ise Crystal otelleri olacaktır. İyi tatiller dileriz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık