DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Hem Eğlendirirken Hem Eğiten Oyunlar

14 Ocak 2015 Ekleme Saati: 17:27
468 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Çocuklar için geliştirilen ve onların zihin gelişimleri için oldukça önemli olan çocuk oyunları, gününün çoğunu internet başında geçiren çocuklar için tasarlanmıştır. Her birinin zevkine göre ayrı ayrı, binlerce oyunun yer aldığı sitemizde kız ve erkek çocukları için farklı oyunlar mevcuttur.

Farklı çizgi film dünyası ile birleştirilerek tasarlanan balon patlatma oyunu, oldukça eğlenceli ve geliştiricidir. Bu oyun fare yardımı ile aynı renkleri bir araya getirerek oynanmaktadır.

Özellikle erkek çocuklarının tercih ettiği zombi oyunu, onların köylerine girerek zombilere yok etme üzerine tasarlanmış heyecan verici bir oyundur. Bu oyunu yön tuşları ile oynayarak kazandıkça bir üst seviyeye geçebilirsiniz.

Yön tuşları ile araçları hareket ettirerek zombi ezmece oyununu oynayabilir, karşınıza çıkan tüm zombileri bu şekilde yok ederek sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Kız çocuklarının en çok sevdiği oyunların başında gelen giydirme oyunları, istedikleri kahramanları kendi zevklerine göre giydirebilmeleri ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri üzerine kuruludur. Çocuklar istedikleri kıyafetleri tek tek kahramanların üzerinde deneyerek, kendi kombinlerini yaratabilirler.

Birçok farklı tarzda oyunu, meb oyun sayesinde oynayabilirsiniz. Çocuklarınızın hayal dünyaları bu birbirinden farklı binlerce oyun sayesinde gelişecek ve şekillenecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık