DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

İnternetten Canlı Yayın İzleme

8 Ocak 2015 Ekleme Saati: 17:56
634 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Her ne kadar sorulduğunda herkes ben televizyon izlemem dese de aslında halkın büyük bir çoğunluğunun en büyük hobisi televizyon izlemektir. Hatta şu programı izlemeden olmaz diyeceği en az bir program vardır mutlaka birçoğunun.

Ama her an da televizyon başında olmak mümkün değil, özellikle de çalışanlar için. Bu durumlarda da bazı programlardan ya da olaylardan anlık haberdar olmak istenildiğinde internet kurtarıcı olabiliyor. Örneğin; Show TV izle diyerek o anda yayında olan programı internetteki canlı yayın izleme sitelerinden izleyebilirsiniz.

http://www.bedavacanlitvizle.org/ canlı yayın izleme sitelerinden biri olan bu site de size bu konuda yardımcı olabilir. O anda dışarıda olabilirsiniz ama dizinin kaçırmak istemediğiniz sahnesini izlemek için Kanal D izle yazarak internetten yararlanabilirsiniz.

Ayrıca gündemde önemli bir olay varsa, internetten birçok haber kanalını takip etmek de mümkün olabilir. Aynı anda birçok haber kanalını, birçok spor kanalını, sinema kanalını, dini kanalları ya da yabancı kanalları bu şekilde takip edebilmek çok daha kolaydır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık