DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İşlevi Sıradan Olsa Da Bu Tasarımlar Çok Sıra Dışı

29 Ocak 2015 Ekleme Saati: 18:12
404 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Modern zamanlar klasik tasarımların dar kalıplarına kırarak daha özgür daha farklı seçenekler sunmaya başlamış, dekorasyonlar iç dünyasının aynası olarak hem renklenmekte hem de sıra dışı şekillerle daha farklı bakış açıları kazanabilmektedir. Qtoo sıradan kalıplar içerisinden çıkıp farklılık arayanlar için tasarımları ile ön plana çıkan ürün grupları oluşturmaktadır.

Yoğun iş hayatı içerisinde dekorasyon çok önemli bir yer tutabilmekte farklı tasarımlarla oluşturulmuş kalem kutularından stres gidericilerine rüzgar gülü şeklinde ataç tutacaklarından kupa kalemliklere kadar farklı tarzlardaki küçük aksesuarla kendinize özgü bir alan oluşturabilirsiniz. Mutfak ta kadınların kendine özgü alanları hem eğlenceli hem modern hem de şık mutfak gereçleri ile yemek yapmak daha zevkli hale gelebilmektedir.

Sevgilinize, annenize, babanıza, çocuğunuza doğum gününde, yılbaşında ya da farklı özel günlerde sunulan hediye seçenekleri de bulunan www.qtoo.com.tr adresi her alanda farklılık arayanlar adresi olabilecektir. Ev hediyesi olarak da onlarca çeşit bulabilmek mümkün olmakta, verdiğiniz hediye ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık