DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

LED Aydınlatma Ürünleri Ve Avantajları

12 Ocak 2015 Ekleme Saati: 17:02
438 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Edison’un elektrikle ilk aydınlatma ürününü keşfinden bu yana hayli uzun zaman geçti. Ancak bilimdeki devingen gelişim akışı hiç durmadı. Her geçen yıl yeni teknolojilerle hayatımız daha kolaylaşmakta ve kullandığımız ürünlerle sosyal refah kalitemiz artmaktadır. Örneğin tüplü siyah beyaz televizyonlardan artık Full hd LED teknolojiye geçilmiştir. Aydınlatma da teknolojik gelişimden önemli payını almış ve LED lamba teknolojisiyle büyük avantajlar elde edilmiştir.

Akkor lambaların yerini ise artık yavaş yavaş LED aydınlatma ürünleri almaktadır. LED aydınlatma teknolojisi klasik akkor ampullerden farklıdır. LED ampul teknolojisinde elektronların hareketlenmeleri esas alınarak aydınlatma sağlanır. Ayrıca 100.000 saatlik çok uzun ömürleriyle, ekonomik açıdan kesinlikle tercih edilmesi gereken ürünlerdir. LED teknolojisinde projektörler de önemli bir yere sahiptir.

Siberia firmasının evelektrigi.com sitesinde Power LED ve SMD LED teknolojisi ürünleri yer almaktadır. Bu LED projektör ürünleri düz ve yuvarlak hatlı tasarımlarıyla hem ergonomik yapılı hem de son teknolojileri içermektedir. Şerit LED ise diğer bir teknoloji ürünüdür. Bu sistemin esası ebat olarak mini sayılan LED ampullerin bir şeride dizilmesidir. Oldukça fonksiyonel ürünlerdir. 12 volt ile uygulama alanında görevini yapar. Enerji açısından tasarrufludurlar.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık