DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

MEDAŞ Zor Şartlarda Çalışıyor

8 Ocak 2015 Ekleme Saati: 14:45
2.638 kez görüntülendi

MEDAŞ Zor Şartlarda Çalışıyor

medaş 2 700Kış mevsiminin girmesi ile aniden bastıran kar yağışı ve tipi hayatı felç etti. Yollar kapandı, ulaşım durdu, elektrik trafoları arızaya geçti, telefon ve internet ağları zarar gördü.

Her kurum arızaya geçen hizmetlerinin tekraren hizmete girmesi için çalışmalarına hız verirken, özellikle hayatın vazgeçilmezlerinden olan elektrik arıza ekibi, kendi hayatlarını riske ederek dağ bayır demeden halkın mağduriyetini gidermek için canla başla çalışmaya devam ediyor.

Elektriklerin kesilmesi ile gelen telefonlardaki serzeniş ve sitemlere üzülen Medaş çalışanları ve yetkilileri, “Kar ve tipi bizim irademiz dışında gelişen tabiat olaylarıdır ve Allah’ın izni ile olmaktadır. İki gün kar yağdı tipi oldu ve yollar bile kapandı. Elektrikten kaynaklanan arızaya tepki verilmesi bizi üzüyor. Halkımızın mağdur olmaması için biz elimizden gelen gayreti göstererek kısa sürede halkımızın tekrar elektriğe kavuşmasını sağladık. Ekip arkadaşlarımız, kendi canlarını hiçe sayarak bu tipili havalarda elektrik direklerine çıkarak arızayı giderdiler. Halkımızın bize de biraz anlayışlı olmasını istiyoruz. Bu görevden ekmek yiyorsak elbette bu görevi yerine getireceğiz. Ama kısa sürede olsa yaşanan mağduriyet karşısında bizlerinde aileleri olduğunu ve sizler için sıcak yuvalarımızdan uzakta kar, kış ile mücadele ettiğimizi unutmayın lütfen” dediler.medaş 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık