DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Medikal Ve Sağlık Ürünleri Almak İsteyenler İçin Satış Siteleri

29 Ocak 2015 Ekleme Saati: 13:55
414 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son yıllarda her sektörde olduğu gibi hastane ürünlerinin de internet üzerinde satışı yapılmaya başlanmıştır. Bu sektörde açılmış yeni yeni birçok site mevcut olup bu siteler vardır.

Bunlardan biri olan www.ekonomikmedikal.com adresinde medikal ürünler ile ilgili birçok ürün yer almaktadır. Sitede garantili ürünler satılırken bu ürünleri satın almak için kredi kartı kullanabilmekteyiz. Kredi kartına taksit seçeneği ile hizmet veren sitede bazı ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği de sunulmuştur. Siteye giriş yaptığımızda birçok ürün bulunurken bu ürünlerden bazıları şunlardır:

Aile hekimliği malzemeleri, revir malzemeleri, doktor ürünleri, medikal cihazlar, cerrahi alet, tansiyon aleti, ateş ölçer, abeslang, masaj aleti, şeker ölçüm ürünleri, engelli malzemeleri, fizik tedavi ürünleri gibi birçok ürün sitede biz müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Ayrıca siteden yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde dileyen müşteriler için kapıda ödeme seçeneği sunulmuştur.

Tansiyon aleti, ateş ölçer, abeslang, masaj aleti gibi ürünleri satın alan ancak çeşitli nedenlerden dolayı iade etmek isteyen müşteriler eğer iade şartlarına uygun ürünü iade etmeyi istiyorlarsa para iadesi yapılabilmektedir. Değişim içinde aynı şekilde değişim şartlarına uygun ise biz müşterileri zorlamadan değişim yapılabilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık