DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Özlenen Lezzetler

26 Ocak 2015 Ekleme Saati: 14:58
438 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yöresel tatları özleyen insanların arayışları bitmiyor. Kimi zaman semtlerinde kurulan pazarlar, kimi zaman da tatile çıkılınca gidilen her şehirde, köyde alışveriş yapanlar. Oysaki her zaman bir yerlere gidilmiyor semtlerde satılan ürünlerde her şey bulunamıyor. Bulunanlardan da çoğu zaman memnun kalınmıyor. Yöresel olan ürün kendi topraklarında yapılmadığı sürece taklitten öteye gidemiyor.

Günümüz insanın özlediği bu lezzetler artık yaşam hızına yetişiyor. Amansız koşturmanın hiç bir şeye vakit bırakmadığı bu zamanlarda her şey internetten alınıp, kullanılabiliyor. Bu hizmet herkesin yüzünü güldürüyor. Anadolu’nun bağrında olan tatlar, buram buram kokusu ile tadı ile insanları öz sofralarına götürüyor. Aileniz, sevdikleriniz ile paylaşılan o güzel anlara mana katıyor.

İmam Çağdaş Baklava, özlediğiniz hakiki baklava tadını damaklarınıza getiriyor. Mis gibi tereyağlı çıtır çıtır bir baklava sofraların vazgeçilmezi. Bayramların en tatlı ikramı. Ve artık en güzel olanı kapınızda.

İmam Çağdaş, hem kalite hem de uygun fiyatları ile Gaziantep yöresinin tescillenmiş ürünüyle hizmet veren nadir yerlerden. Ve özlediğiniz lezzet parmaklarınız ucunda; http://www.gurmemarket.net

İmam Çağdaş Sipariş, evinizin konforlu ortamında kargo hizmeti ile yanınızda. Ağızlarımız tatlansın, sohbetimiz ballansın diyenlere İmam Çağdaş Telefon: 0342 231 66 18.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık